Doprava a platba

Při osobním odběru na prodejně, je možné platit hotově i kartou. Při volbě platby převodem na účet zákazník musí objednávku zaplatit předem.
Číslo účtu: 1507382014/3030 (Společnost AirBank, a.s.)
Variabilní symbol: číslo objednávky

Pokud zvolíte platbu pomocí platební brány (online kartou) bude platba zprostředkována pomocí platební brány Comgate. Více o této možnosti naleznete v sekci "Platební brána"

ČESKÁ POŠTA

Česká pošta - Balík na poštu
Balík na poštu
Vyberte si z více než 2700 míst v ČR kde si vyzvednete svůj balík obvykle již druhý den po odeslání. Nemusíte být daný den k dispozici, balík si prostě vyzvednete na pobočce České pošty, kterou si sami zvolíte. Budete elektronicky informování SMS a emailem o stavu zásilky. Můžete si stáhnout mobilní aplikaci, kde uvidíte, kde se balík nachází právě teď, prodloužíte dobu uložení, nebo si necháte balík doručit domů. Nemusíte to ani být vy, kdo balík vyzvedne. Přijde vám kód pro vyzvednutí, který můžete někomu předat a ten vám pro zboží může zajít sám.
Cena dopravy: 85,-Kč

Česká pošta - Balík do ruky
Balík do ruky
Balík vám Česká pošta doručí obvykle následující den po odeslání. Pokud se balík doručit nepodaří, bude uložen na Vaší nejbližší pobočce Pošty. Pokud uvedete email a telefonní číslo, dají vám o uložení vědět elektronicky. Česká pošta má mobilní aplikaci, kde můžete jednoduše změnit den a čas doručení, požádat o znovu-doručení, nebo sledovat, kde se vaše zásilka nachází.
Cena dopravy: 109,-Kč

Česká pošta - Balíkovna
Balíkovna
Česká pošta nabízí novou službu. Na téměř 2000 poštách, depech a partnerských pobočkách si nyní můžete vyzvednout zrychleně balík pomocí kódu, který zadáte do vyvolávacího systému na poště nebo partnerovi. Zásilka vám tak bude rychleji předána. Navíc nemusíte balík převzít vy. Informace o zásilce dostanete elektronicky.
Cena dopravy: 70,- Kč 

Zásilkovna

ZÁSILKOVNA - logo
Společnost Zásilkovna doručuje balíčky na více než 4000 výdejních míst v České a Slovenské republice. Běžně doručují do druhého pracovního dne. Budete elektronicky informováni o procesu zpracování zásilky. Do SMS zprávy vám přijde heslo a informace, že si můžete balíček vyzvednout. S tímto heslem ho může vyzvednou na výdejním místě kdokoli.
Cena dopravy v ČR: 79,-Kč
Cena dopravy na Slovensko: 99,-Kč


DOPRAVA PŘI NÁKUPU NAD 1.500,-Kč - ZCELA ZDARMA